Referencie

Službu Erste Private Banking na Slovensku poskytuje Slovenská sporiteľňa, ktorá je najväčšou univerzálnou komerčnou bankou na Slovensku. Erste Private Banking je významný správca aktív v strednej a vo východnej Európe a najväčší svojho druhu v Rakúsku. Zameriava sa na privátnych klientov, poskytuje medzinárodné privátne bankovníctvo, riadenie investícií a maklérske služby. Služby Erste Private Banking využívajú klienti, ktorí sa zaujímajú o dlhodobé zhodnotenie finančných prostriedkov.

CRM systém pre Erste Private Banking

V Erste Private Banking sme implementovali moderný CRM systém, ktorého hlavným cieľom je zvýšiť rýchlosť a kvalitu obsluhy klientov z oblasti privátneho bankovníctva. Dodali sme centrálny systém, vďaka ktorému sú všetky údaje na jednom mieste. K dôležitým informáciám je možné sa dostať z akéhokoľvek zariadenia, kdekoľvek a kedykoľvek.

CRM systém priniesol používateľom mnohé benefity:

  • jednoduchšie riadenie obchodných aktivít,
  • klientsku kartu, ktorá obsahuje údaje o klientoch či o aktuálnej situácii na investičnom trhu,
  • upozornenia prostredníctvom notifikácií,
  • zjednotenie biznis komunikácie,
  • možnosť zaznamenať zápisy zo stretnutí a plánovanie aktivít,
  • využitie marketingových funkcionalít.

Systém je postavený na platforme Microsoft Dynamics CRM a na pozadí integrovaný s ostatnými systémami banky. Riešenie bolo nasadené pomocou agilnej metodiky. CRM systém využívajú privátni bankári, podpora predaja a back office tím. 

Stiahnuť prípadovú štúdiu (pdf)