Referencie

ESET - logo
 
ESET je najrýchlejšie rastúcou slovenskou IT spoločnosťou. Zaoberá sa vývojom inovatívnych bezpečnostných riešení, zameraných na proaktívnu detekciu počítačových hrozieb a ochranu proti kyberzločinu. Našim klientom je od roku 2005.

Implementácia CRM a partnerského portálu

Cieľom implementácie CRM riešenia v spoločnosti bola konsolidácia objednávok licencií a partnerských kanálov. CRM riešenie agreguje informácie o firmách, objednávkach a faktúrach a komunikuje s partnerským portálom, fakturačným systémom, systémom na správu licencií a ďalšími informačnými systémami spoločnosti. Partnerský portál slúži ako rozhranie pre partnerov spoločnosti na prístup k objednávkam a k histórii svojich objednávok, ktoré sú uložené v centrálnom CRM systéme.

 

Partnerský portál pre českých partnerov

Pre českú pobočku spoločnosti ESET sme realizovali partnerský portál. Portál slúži pre partnerov spoločnosti ESET v Českej republike ako primárny nákupný nástroj na licencie produktov spoločnosti. Riešenie je prepojené s interným CRM systémom, prostredníctvom ktorého majú partneri k dispozícii aktuálne informácie o svojich objednávkach a fakturáciách. Riešenie sa nachádza na adrese http://partner.eset.cz.