Novinky

tipos PC_PEREX_upr

Spoločnosti TIPOS, nášmu dlhoročnému zákazníkovi, sme dodali nový webový portál, ktorý prináša mnoho vylepšení. S moderným dizajnom webu prichádza aj lepší používateľský zážitok, čo návštevníci stránky určite ocenia. Náš projekt sa netýka len osvieženia pôvodného webu, ale aj jeho komplexnej technologickej obmeny.

Čítať ďalej
perex_csob1

Digitálna transformácia sa v posledných rokoch stala jedným z kľúčových pojmov mnohých spoločností, ktorým záleží na neustálom rozvoji. Medzi ne sa radí aj Československá obchodná banka. Vďaka Microsoft technológii začala ČSOB využívať jedno celobankové riešenie, ktoré je súčasťou dlhodobého strategického programu digitálnej transformácie banky.

Čítať ďalej
perex2

Poriadok v zákazníckych dátach je prvým krokom k úspešnému biznisu. Avšak nemalo by sa zabúdať ani na poriadok v internej agende firmy. Pripravili sme pre vás viaceré aplikácie postavené na platforme Microsoft Power Apps, ktoré vám zjednodušia mnohé pracovné činnosti a prinesú vám väčší prehľad. Ako prvú vám predstavíme aplikáciu na výpožičku zariadení.

Čítať ďalej
perex_2020-01

Takmer celý minulý rok sa vo svete niesol v znamení boja proti pandémii koronavírusu, k čomu sa aj naša firma postavila zodpovedne. Hoci sme pár mesiacov pracovali vzdialene z našich domovov a stretnutia sme presunuli do online prostredia, stále sme sa snažili byť zákazníkom nablízku. Prečítajte si, ako sme uchopili minulý rok.

Čítať ďalej
perex8

Na konci roka zvykneme bilancovať – firmy hospodárske výsledky, študenti doterajšie úspechy v škole a dospelí možno to, či sa im podarilo dodržať predsavzatia. Tento rok je v mnohom iný – pandémia vtrhla do hodnotového rebríčka ľudí a prinútila ich prehodnotiť priority. Udalosti ukázali, že medzi najdôležitejšie hodnoty patrí práve ľudskosť.

Čítať ďalej
perex

Aplikácia, ktorú sme dodali jednému z najväčších internetových predajcov v Európe, zjednotila a zjednodušila riadenie interných procesov v jednotlivých spoločnostiach skupiny tohto predajcu. Zavedenie centrálnej aplikácie prinieslo detailnejší prehľad o realizovaných objednávkach a o čerpaní rozpočtov oddelení. Manažment zároveň získal moderný nástroj, vďaka ktorému dokáže plánovať ďalšie biznis aktivity.

Čítať ďalej